Info tālrunis: +371 25 25 46 00

Grozs    0 0.00€
Jūsu grozs ir tukšs!

Apmaksa

Par precēm Jūs varat norēķināties:
Fiziskas personas:


1. Apmaksa ar pārskaitījumu izmantojot internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā – pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazīnīsies mūsu menedžeris un nosūtīs rēķinu uz norādīto e-pastu. Apmakājot lūdzu norādiet rēķina numuru. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums. 


Apmakājot lūdzu norādiet rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā.
2. Skaidrā naudā kurjeram, saņemot preci Rīgas un Rīgas rajona teritorijā. Kurjers izsniegs pavadzīmi, kopā ar čeku, kas kalpo kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.


Veikala administrācija patūr tiesības pieprasīt priekšapmaksu līdz 100% apmēra no preces cenas.
Juridiskas personas:
Apmaksa ar pārskaitījumu izmantojot internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā – pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs saņemsiet rēķinu uz norādīto e-pastu. Apmakājot lūdzu norādiet rēķina numuru. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums. 
Sakarā ar to, ka juridiskas personas preces izmanto profesionālos nolūkos, to nolietojums paaugstinās, tāpēc tiek piemēroti sekojoši nosacījumi
- garantija 1 gads
- papildus uzcenojums 5%
Apmakājot lūdzu norādiet rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā.
Atteikuma tiesības:
 - Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
- Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
- Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs ok24.lv, par lēmumu atteikties no šā līguma.
- Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, taču neveicot nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizējot uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēšot aizsargplēves, ieslēgt, neievietojot SIM karti un neveicot zvanus, nesinhronizējot datus utt.)
- Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
- Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.
- Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
- Var tikt ieturēta kompensācija par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, ko apliecina preces ražotāja autorizētajā servisā veiktā diagnostika.    

ok24.lv 2013-2017